Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti

geniş yapım Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için geniş çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde asgari iki benlik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana derhal gereksinim duyulan durumlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve türlü renklerdeki mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ve ya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, naturel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti

ilgi üzerine çadırlar, Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız firmalar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok aşırı işlevli şekilde kullanılıyor:

1 4 300x214 - Yaylar Kurtarma Misyonu Çadır Kenti

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak