Yangın Kurtarma Çadırı

kocaman ürün Yangın Kurtarma Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için büyük çadır ve salonlara ve ya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak asgari iki benlik çadırları kapsamaktadır. büyük bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Yangın Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana derhal ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, hatta insanları yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Yangın Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yada zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Yangın Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum veya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, doğal bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Yangın Kurtarma Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Yangın Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yada izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından çok aşırı işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Yangın Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
sektör hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak