Tentacle Kurtarma

büyük eser Tentacle Kurtarma portföyümüz, devasa çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara ve ya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak asgari iki benlik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Tentacle Kurtarma

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa arka plana derhal gereksinim duyulan durumlarda, hatta insanları yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha büyük birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir piyasa hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Tentacle Kurtarma PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Tentacle Kurtarma zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum veya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, bitkisel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Tentacle Kurtarma

ilgi üzerine çadırlar, Tentacle Kurtarma iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yada izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından çok fazla işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Tentacle Kurtarma

Toplu kayıplar, Triage
alan hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak