Şişme Kurtarma Çadırları

kocaman ürün Şişme Kurtarma Çadırları portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için geniş çadır ve salonlara ve ya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak asgari iki kişilik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Şişme Kurtarma Çadırları

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen gereksinim duyulan durumlarda, hatta insanları yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Şişme Kurtarma Çadırları PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Şişme Kurtarma Çadırları zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, natürel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Şişme Kurtarma Çadırları

ilgi üzerine çadırlar, Şişme Kurtarma Çadırları iç mekanı bölmek için uzunlamasına yada çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yada izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok fazla işlevli şekilde kullanılıyor:

1 4 300x214 - Şişme Kurtarma Çadırları

Toplu kayıplar, Triage
alan hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak