Şişme Kurtarma Çadırları

kocaman yapım Şişme Kurtarma Çadırları portföyümüz, devasa çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak asgari iki kişilik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Şişme Kurtarma Çadırları

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda alanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana derhal ihtiyaç duyulan hallerde, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha büyük birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Şişme Kurtarma Çadırları PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmakta idi. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Şişme Kurtarma Çadırları zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, doğal bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Şişme Kurtarma Çadırları

talep üzerine çadırlar, Şişme Kurtarma Çadırları iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen ya da izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile çok aşırı işlevli şekilde kullanılıyor:

1 4 300x214 - Şişme Kurtarma Çadırları

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak