Şişme Arama Kurtarma Çadırı

kocaman eser Şişme Arama Kurtarma Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara ve ya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak asgari iki kişilik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Şişme Arama Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen gereksinim duyulan hallerde, hatta insanları yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Şişme Arama Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılır ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Şişme Arama Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ve ya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, nebati bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Şişme Arama Kurtarma Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Şişme Arama Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen ve ya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok aşırı işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Şişme Arama Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak