Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı

büyük eser Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı portföyümüz, büyük çadırlar ve salonlar için geniş çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde az iki benlik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, hatta insanları yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve türlü renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmakta idi. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ya da su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, bitkisel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler nedeni ile aşırı işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Oyun Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak