Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı

büyük eser Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için geniş çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana derhal ihtiyaç duyulan hallerde, hatta insanları yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir piyasa hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, doğal bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen veya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız firmalar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından aşırı işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Merkezi Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak