Pençe Devriye Kurtarma Çadırı

geniş yapım Pençe Devriye Kurtarma Çadırı portföyümüz, devasa çadırlar ve salonlar için büyük çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak asgari iki benlik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa arka plana hemen gereksinim duyulan durumlarda, hatta kullanmakta olanları yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Pençe Devriye Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılır ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Pençe Devriye Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları olmaktadır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, organik bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Çadırı

talep üzerine çadırlar, Pençe Devriye Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen ve ya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile çok fazla işlevli şekilde kullanılıyor:

1 4 300x214 - Pençe Devriye Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
sektör hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak