Onuncu Şans Kurtarma

büyük yapım Onuncu Şans Kurtarma portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak az iki benlik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Şans Kurtarma

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana hemen gereksinim duyulan pozisyonlarda, hatta kullanmakta olanları yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Şans Kurtarma PVC kaplı kumaştan yapılır ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Şans Kurtarma zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, tabii bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Şans Kurtarma

ilgi üzerine çadırlar, Onuncu Şans Kurtarma iç mekanı bölmek için uzunlamasına veya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Onuncu Şans Kurtarma

Toplu kayıplar, Triage
sektör hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak