Onuncu Şans Hayvan Kurtarma

kocaman ürün Onuncu Şans Hayvan Kurtarma portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için geniş çadır ve salonlara veya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde asgari iki benlik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Şans Hayvan Kurtarma

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana derhal ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Şans Hayvan Kurtarma PVC kaplı kumaştan yapılır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir yada zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Şans Hayvan Kurtarma zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları olmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, doğal bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Şans Hayvan Kurtarma

ilgi üzerine çadırlar, Onuncu Şans Hayvan Kurtarma iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yada izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok fazla işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Onuncu Şans Hayvan Kurtarma

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak