Onuncu Hayat Kedi Kurtarma

devasa yapım Onuncu Hayat Kedi Kurtarma portföyümüz, büyük çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde asgari iki benlik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda alanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen gereksinim duyulan durumlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Hayat Kedi Kurtarma PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yada zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ve ya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, tabii bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma

talep üzerine çadırlar, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen ve ya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok aşırı işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak