Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl

kocaman yapım Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl portföyümüz, devasa çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde küçük iki benlik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana hemen gereksinim duyulan durumlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir veya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, organik bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl

ilgi üzerine çadırlar, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl iç mekanı bölmek için uzunlamasına veya çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler nedeni ile çok işlevli şekilde kullanılıyor:

1 4 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Stl

Toplu kayıplar, Triage
alan hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak