Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis

geniş yapım Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis portföyümüz, devasa çadırlar ve salonlar için büyük çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak asgari iki kişilik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana derhal ihtiyaç duyulan hallerde, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha büyük birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis PVC kaplı kumaştan yapılır ve türlü renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, doğal bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis

ilgi üzerine çadırlar, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis iç mekanı bölmek için uzunlamasına ya da çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen ya da izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız firmalar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler nedeni ile çok fazla işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma St Louis

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak