Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio

geniş eser Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio portföyümüz, büyük çadırlar ve salonlar için büyük çadır ve salonlara yada koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde az iki benlik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok alanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ya da su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, nebati bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio

talep üzerine çadırlar, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio iç mekanı bölmek için uzunlamasına ya da çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile aşırı işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Ohio

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak