Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı

kocaman eser Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı portföyümüz, devasa çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara veya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki benlik çadırları kapsamaktadır. büyük bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa arka plana derhal ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, hatta insanları yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha büyük birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları olmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ya da su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, nebati bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı

talep üzerine çadırlar, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen ve ya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile çok aşırı işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Çakmaktaşı

Toplu kayıplar, Triage
alan hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak