Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio

kocaman ürün Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara veya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki benlik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana derhal ihtiyaç duyulan durumlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha büyük birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve türlü renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları olmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, organik bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio

talep üzerine çadırlar, Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok fazla işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Onuncu Hayat Kedi Kurtarma Beavercreek Ohio

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak