Kurtarma Çadırları

devasa ürün Kurtarma Çadırları portföyümüz, devasa çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde az iki kişilik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Çadırları

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen gereksinim duyulan hallerde, hatta müşterilerini yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Çadırları PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve türlü renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmakta idi. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yada zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Çadırları zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, natürel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Çadırları

talep üzerine çadırlar, Kurtarma Çadırları iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız firmalar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından çok aşırı işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Kurtarma Çadırları

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak