Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911

geniş yapım Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara veya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana hemen gereksinim duyulan pozisyonlarda, hatta insanları yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmakta idi. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum veya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, tabii bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911

talep üzerine çadırlar, Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 iç mekanı bölmek için uzunlamasına ya da çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile çok aşırı işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911

Toplu kayıplar, Triage
alan hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak