Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth

büyük yapım Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde az iki benlik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda alanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana derhal ihtiyaç duyulan durumlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum veya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, naturel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth

talep üzerine çadırlar, Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth iç mekanı bölmek için uzunlamasına ya da çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen veya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile aşırı işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Kurtarma Çadırları Ve Evleri 911 Chatsworth

Toplu kayıplar, Triage
alan hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak