Kurtarma Çadırları Durban

devasa yapım Kurtarma Çadırları Durban portföyümüz, büyük çadırlar ve salonlar için büyük çadır ve salonlara yada koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde küçük iki benlik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Çadırları Durban

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana hemen ihtiyaç duyulan durumlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir piyasa hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Çadırları Durban PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Çadırları Durban zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, nebati bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Çadırları Durban

ilgi üzerine çadırlar, Kurtarma Çadırları Durban iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen ve ya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler nedeni ile çok aşırı işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Kurtarma Çadırları Durban

Toplu kayıplar, Triage
sektör hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak