Kurtarma Çadırları 911

büyük ürün Kurtarma Çadırları 911 portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. büyük bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Çadırları 911

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana hemen ihtiyaç duyulan hallerde, hatta insanları yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir piyasa hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Çadırları 911 PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Çadırları 911 zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ya da su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, organik bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Çadırları 911

ilgi üzerine çadırlar, Kurtarma Çadırları 911 iç mekanı bölmek için uzunlamasına yada çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen veya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile çok işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Kurtarma Çadırları 911

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak