Kurtarma Çadırı

devasa yapım Kurtarma Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. büyük bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok alanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana derhal ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, hatta kullanmakta olanları yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılır ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, naturel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Çadırı

talep üzerine çadırlar, Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına veya çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok fazla işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak