Kurtarma Çadırı Fiyatı

kocaman ürün Kurtarma Çadırı Fiyatı portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara yada koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Çadırı Fiyatı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana derhal gereksinim duyulan durumlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Çadırı Fiyatı PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Çadırı Fiyatı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum veya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, bitkisel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Çadırı Fiyatı

ilgi üzerine çadırlar, Kurtarma Çadırı Fiyatı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen veya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından aşırı işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Kurtarma Çadırı Fiyatı

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak