Kurtarma Botları Çadırı

kocaman yapım Kurtarma Botları Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara ve ya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kurtarma Botları Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana hemen gereksinim duyulan durumlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kurtarma Botları Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılır ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kurtarma Botları Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ya da su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, nebati bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Kurtarma Botları Çadırı

talep üzerine çadırlar, Kurtarma Botları Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen yada izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile aşırı işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Kurtarma Botları Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
alan hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak