Kedi Kurtarma Tenterden

kocaman yapım Kedi Kurtarma Tenterden portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde az iki kişilik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Kedi Kurtarma Tenterden

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa arka plana derhal ihtiyaç duyulan pozisyonlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha büyük birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir piyasa hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Kedi Kurtarma Tenterden PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Kedi Kurtarma Tenterden zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları olmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, tabii bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Kedi Kurtarma Tenterden

talep üzerine çadırlar, Kedi Kurtarma Tenterden iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile çok işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Kedi Kurtarma Tenterden

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak