Hayvan Kurtarma Tenterden

devasa ürün Hayvan Kurtarma Tenterden portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak az iki kişilik çadırları kapsamaktadır. büyük bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Hayvan Kurtarma Tenterden

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen ihtiyaç duyulan durumlarda, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Hayvan Kurtarma Tenterden PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir veya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Hayvan Kurtarma Tenterden zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, bitkisel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Hayvan Kurtarma Tenterden

ilgi üzerine çadırlar, Hayvan Kurtarma Tenterden iç mekanı bölmek için uzunlamasına veya çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen ve ya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kuruluşlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından çok işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Hayvan Kurtarma Tenterden

Toplu kayıplar, Triage
sektör hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak