Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

devasa ürün Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için geniş çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde az iki kişilik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok alanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana derhal ihtiyaç duyulan hallerde, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunmaktadır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yada su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, bitkisel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

talep üzerine çadırlar, Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız firmalar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından aşırı işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak