Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

kocaman ürün Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için geniş çadır ve salonlara yada koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. kocaman bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle geri plana derhal gereksinim duyulan pozisyonlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunmaktadır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum veya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, naturel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen veya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler yönünden çok aşırı işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Gumotex Şişme Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak