Film Tentang Arama Ve Kurtarma

kocaman eser Film Tentang Arama Ve Kurtarma portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için büyük çadır ve salonlara veya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak az iki kişilik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Film Tentang Arama Ve Kurtarma

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen gereksinim duyulan durumlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir alan hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Film Tentang Arama Ve Kurtarma PVC kaplı kumaştan yapılır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılırdı. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Film Tentang Arama Ve Kurtarma zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın yan duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, natürel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Film Tentang Arama Ve Kurtarma

ilgi üzerine çadırlar, Film Tentang Arama Ve Kurtarma iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen yada izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler vasıtası ile çok işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Film Tentang Arama Ve Kurtarma

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak