Dağ Kurtarma Çadırı

devasa yapım Dağ Kurtarma Çadırı portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara yada koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar kocaman avantajlar.

SAM9089 300x214 - Dağ Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar oldukça çok alanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana derhal ihtiyaç duyulan durumlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örnek olarak bir piyasa hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Dağ Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve çeşitli renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmakta idi. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Dağ Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, natürel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Dağ Kurtarma Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Dağ Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ya da çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen ya da izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler vasıtası ile çok fazla işlevli şekilde kullanılıyor:

1 4 300x214 - Dağ Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
saha hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak