Arama Kurtarma Çadırları

büyük yapım Arama Kurtarma Çadırları portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki kişilik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Arama Kurtarma Çadırları

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, özellikle arka plana hemen ihtiyaç duyulan durumlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Arama Kurtarma Çadırları PVC kaplı kumaştan yapılır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir veya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Arama Kurtarma Çadırları zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum veya su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, tabii bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Arama Kurtarma Çadırları

ilgi üzerine çadırlar, Arama Kurtarma Çadırları iç mekanı bölmek için uzunlamasına ve ya çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen ve ya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız şirketler, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile aşırı işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Arama Kurtarma Çadırları

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak