Arama Kurtarma Çadırları

büyük yapım Arama Kurtarma Çadırları portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için kocaman çadır ve salonlara yahut koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak az iki kişilik çadırları kapsamaktadır. büyük bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar geniş avantajlar.

SAM9089 300x214 - Arama Kurtarma Çadırları

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana derhal gereksinim duyulan hallerde, hatta kullanıcılarını yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha devasa birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Arama Kurtarma Çadırları PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmıştır. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ya da zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Arama Kurtarma Çadırları zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, natürel bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmaktadır.

20131009 103911 1 300x214 - Arama Kurtarma Çadırları

ilgi üzerine çadırlar, Arama Kurtarma Çadırları iç mekanı bölmek için uzunlamasına yada çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız firmalar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından çok fazla işlevli olarak kullanılıyor:

1 4 300x214 - Arama Kurtarma Çadırları

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak