Arama Kurtarma Çadırı

büyük eser Arama Kurtarma Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara ya da koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs olarak küçük iki benlik çadırları kapsamaktadır. geniş bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Arama Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar birçok alanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa arka plana hemen ihtiyaç duyulan durumlarda, hatta müşterilerini yerleştirmek, materyal depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha geniş birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir saha hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Arama Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılmaktadır ve türlü renklerde mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmakta idi. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Arama Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları bulunur. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tetkik kanatları ve destek kemerleri üstündeki adam halatları, barınağın tüm hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ya da su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, nebati bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Arama Kurtarma Çadırı

talep üzerine çadırlar, Arama Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına ya da çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen yada izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler sebebi ile çok aşırı işlevli şekilde kullanılıyor:

1 4 300x214 - Arama Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
piyasa hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak