Arama Kurtarma Çadırı

kocaman yapım Arama Kurtarma Çadırı portföyümüz, kocaman çadırlar ve salonlar için büyük çadır ve salonlara veya koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde asgari iki benlik çadırları kapsamaktadır. büyük bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar büyük avantajlar.

SAM9089 300x214 - Arama Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda az süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana hemen gereksinim duyulan hallerde, hatta müşterilerini yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha kocaman birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, örneğin bir sektör hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Arama Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve türlü renklerdeki mevcuttur. çadır kat kuvvetli bir malzemeden yapılmaktadır. Müşterinin isteğine bağlı olarak, taban ya çatıya sabitlenir yahut zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Arama Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir şekilde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum yahut su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, tabii bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunmakta.

20131009 103911 1 300x214 - Arama Kurtarma Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Arama Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına yahut çapraz bölmeli perdelerin yanı dizi bir film ve örgüden oluşan pencerelerle beraber çıkarılabilir bir hijyen veya izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler vasıtası ile çok fazla işlevli olarak kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Arama Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
sektör hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
duygulu ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak