Acil Kurtarma Çadırı

devasa ürün Acil Kurtarma Çadırı portföyümüz, geniş çadırlar ve salonlar için devasa çadır ve salonlara yada koşu operasyonları, hastaneler, kantinler, garajlar, mağazalar, vb. için bir üs şekilde asgari iki kişilik çadırları kapsamaktadır. devasa bir yelpazede kullanım kolaylığı, montaj hızı ve evrensellik. durumlar devasa avantajlar.

SAM9089 300x214 - Acil Kurtarma Çadırı

şişirilebilir yapıya sahip çadırlar çok sayıda mekanda kısa süreli ve uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır, bilhassa geri plana hemen ihtiyaç duyulan hallerde, hatta insanları yerleştirmek, malzeme depolamak vb. için çadırlar birbirine bağlanabilir. böylece daha büyük birbirine bağlı bir kompleks oluşturulabilir, mesela bir piyasa hastanesi.

çadır çerçevesi, şişme odalardan oluşur, çatı Acil Kurtarma Çadırı PVC kaplı kumaştan yapılıyor ve çeşitli renklerdeki mevcuttur. çadır kat güçlü bir malzemeden yapılmakta idi. Müşterinin isteğine bağlı şekilde, taban ya çatıya sabitlenir ve ya zemin çıkarılabilir, yani Velcro ile tutturulabilir.

çadır girişi zip bağlantı elemanları ile donatılmıştır, Acil Kurtarma Çadırı zeminde halkalar ile tersinir kanvas bağlantı elemanları vardır. çadır zemine sabit bir biçimde yerleştirilmiş zemin mandallı tespit kanatları ve destek kemerleri üzerindeki adam halatları, barınağın bütün hava koşullarında sabit kalmasını sağlar. çadır, mandalların kullanılamayacağı bir yüzey üzerine kurulduğunda, sabitleme kanatlarına yerleştirilmiş kum ya da su dolu torbalar ile tutturun. Cihazlar, lambalar vb. için sapanlar, barınak içindeki şişme yapının destek kemerlerine tutturulur. Sığınağın taraf duvarları, ısıtma, havalandırma, elektro tesisat kabloları vb. için açıklıklar içermektedir. Girişte, nebati bir çadır havalandırması için ağa sahip havalandırma delikleri bulunur.

20131009 103911 1 300x214 - Acil Kurtarma Çadırı

ilgi üzerine çadırlar, Acil Kurtarma Çadırı iç mekanı bölmek için uzunlamasına veya çapraz bölmeli perdelerin yanı sıra bir film ve örgüden oluşan pencerelerle birlikte çıkarılabilir bir hijyen yahut izolasyon astarı ile donatılabilir.

şişirilebilir çadırlarımız kurumlar, yangın hizmetleri, kurtarma hizmetleri, sivil savunma, polis ve silahlı kuvvetler tarafından aşırı işlevli şekilde kullanılmaktadır:

1 4 300x214 - Acil Kurtarma Çadırı

Toplu kayıplar, Triage
sektör hastaneleri ve kampları
ilk yardım gönderileri
Komuta mesajları, Radar kubbe (RaDome),
Dekontaminasyon ve Tehlikeli madde işlemleri
Konaklama ve ikram
hassas ekipman ve atölyeler için hava geçirmez barınak